Jesień zbliża się wielkimi krokami. Długie i chłodne wieczory sprawią, że będziemy więcej czasu spędzać w mieszkaniu, a nasze samopoczucie może nie należeć do najlepszych.

Dlatego warto pomyśleć o nowym wystroju swojego mieszkania. Tej jesieni głównym motywem będą ciepłe i naturalne aranżacje, przyjazne dla domowników. Warto postawić na odcienie ziemi oraz naturalne materiały takie jak drewno, papier czy korek. Dużym zainteresowaniem cieszą się stoliki i taborety tworzone z korzenia drzewa, pokryte imitacją futra, wiklinowe fotele oraz skórzane sofy i dywany. Nie możemy oczywiście zapominać o modnych cały czas poduszkach, narzutach czy pledach wykonanych z weluru i aksamitu. Śledząc aktualne trendy i współpracując z najlepszymi architektami wnętrz jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową usługę aranżacji całego mieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pakietami: https://www.homeinvest.pl/aranzacja-wnetrz

ico tel ZADZWOŃ 22 518 62 62
ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane