Wnętrza w stylu vintage to sposób na drugą młodość mebli i sprzętów, które przetrwały próbę czasu. „Przedmioty z przeszłością” takie jak ceramika, meble oraz oświetlenie z lat 50, 60 i 70, charakteryzują się przemyślaną koncepcją wykonania.

Czerwiec tuż tuż, a więc do lata coraz bliżej! Większość z nas pewnie wyczekuje tej pięknej i gorącej pory roku. Zanim zaczniemy myśleć o upragnionych wakacjach, zastanówmy się, co warto zmienić w naszym mieszkaniu i jak przygotować je na nadejście lata. Kilka drobnych zmian wprowadzi do naszego wnętrza świeżość.

Sypialnia w naszym mieszkaniu jest wyjątkowym miejscem, które przede wszystkim służy do odpoczynku. Rozwiązania w niej mają być zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Szczególną uwagę powinniśmy poświęcić łóżku, w którym będziemy odpoczywać po dniu ciężkiej pracy i ucinać sobie popołudniowe drzemki. Pomyślmy o łóżku z zagłówkiem – praktycznym i modnym rozwiązaniu.

Każdy z nas ma inne preferencje kolorystyczne. Jedni najlepiej czują się w stonowanych i delikatnych kolorach, inni dzięki intensywnym kolorom zyskują dobrą energię i chęć do działania. Kolory naszego mieszkania powinny być spójne przede wszystkim z naszymi upodobaniami. Kto z nas powinien się skusić na czerń i biel w mieszkaniu?

Swego czasu tapety do mieszkania były niezwykle popularne i na ścianach miał je praktycznie każdy. Później odeszły do lamusa, by teraz powrócić ze zdwojoną siłą. Doskonale wykonane, spersonalizowane, występujące w wielu kolorach i wzorach z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym.  

ico tel ZADZWOŃ 22 518 62 62
ico mail NAPISZ DO NAS

  1. *
   Nieprawidłowe dane
  2. *
   Nieprawidłowe dane
  3. *
   Nieprawidłowe dane
  1. *
   Nieprawidłowe dane
 1. Zaznaczenie zgody jest jest wymagane
 2. *

  Nieprawidłowe dane
 3. *

  Nieprawidłowe dane
 4. *

  Nieprawidłowe dane
 5. *

  Nieprawidłowe dane
  1. *
      OdświeżNieprawidłowe dane