Święto Zakochanych już niebawem. Walentynki to wyjątkowy czas w roku, kiedy warto przypomnieć sobie i innym, że kochamy i jesteśmy kochani. W tym magicznym dniu warto zadbać o romantyczny wystrój mieszkania, który z pewnością zrobi wrażenie na naszych bliskich. Podpowiadamy, jakie dodatki wybrać.

 

Walentynkowe dodatki

Walentynkowe dodatki można umieścić w różnych częściach mieszkania np.. salonie czy sypialni. Postawmy na kolory kojarzące się ze Świętem Zakochanych: czerwony, różowy i biały i popularne motywy serduszek, róż, kwiatów i zakochanych misiów. Pamiętajmy, aby ilość tych elementów była odpowiednia i nie przytłoczyła pozostałych elementów dekoracyjnych.

Miłosne napisy

Walentynki kojarzą się z romantycznymi napisami. Mogą to być miłosne cytaty, sentencje albo kompozycje liter układające się w słowa: Miłość, Love czy Kocham Cię. DO dyspozycji mamy napisy w ramkach na zdjęcia lub antyramach zawieszonych na ścianie, a także napisy stojące wykonane z drewna czy plastiku, które możemy postawić na komodzie.

Wszechobecne serca

Uroczym walentynkowym dodatkiem mogą być elementy dekoracyjne z popularnym motywem serduszek. Mogą to być stojaki na zdjęcie lub latarenki na świece w czerwonym kolorze z wydrążonym motywem serca. Jeśli zamierzasz przygotować romantyczną kolację dla dwojga, postaw na walentynkowy obrus i czerwone serwetki. Z pewnością zaskoczysz ukochaną osobę!

W sypialni

Nie zapominajmy o dodatkach w sypialni. Zakupmy pościel w kolorze ognistej czerwieni lub uroczego różu, a na stolikach nocnych postawmy wazon z kwiatami w tych kolorach. Możemy postawić także świeczki w kształtach serduszek lub kwiatów. W sklepach nie brakuje poduszek z romantycznymi napisami, które znakomicie dopełnią całość.

(źródło obrazka: wnętrza.beds.pl)

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane