Szukasz niebagatelnego dodatku do mieszkania? Świetnym i sprawdzonym rozwiązaniem może być magnetyczna tablica do powieszenia na ścianie! Pamiętasz czasy szkolne, kiedy uwielbiałeś pisać na tablicy? A może popisana kredą tablica kojarzy Ci się w ulubioną restauracją? Teraz szybko wprowadzisz niezwykły nastrój w swoim mieszkaniu.

 

Różne rodzaje

Tablice magnetyczne możemy dostać w różnych kształtach i rozmiarach. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak dużą ilością miejsca dysponujemy i w jakim pomieszczeniu chcemy umieścić tablicę. Ważne, żeby nie przyćmiewała pozostałych dodatków. Możemy wybrać mniejszą, jeśli posiadamy już inne dekoracje lub dużą, jeśli przestrzeń urządzona jest minimalistycznie. Ciekawie będzie prezentować się na całej ścianie – np. w kuchni czy pokoju dziecka.

W kuchni

Magnetyczna tablica w kuchni? Dlaczego nie! Może ona spełniać tutaj nie tylko element dekoracyjny, ale także praktyczny. Pasować będzie do różnych rozwiązań kolorystycznych: zarówno do nowoczesnej jasnej lub stonowanej kuchni, a także rustykalnej z drewnianymi i kamiennymi dodatkami. Co możemy na niej napisać? Np. listę zakupów, które trzeba zrobić albo składniki do potrawy, którą wspólnie będziemy przygotowywać. Praktyczne i efektowne!

Do przedpokoju

Przedpokój zwykle jest pomieszczeniem, którego aranżacją nie zajmujemy się zbytnio. Jest to spory błąd, bo to przecież przedpokój jest pierwszym miejscem, jakie widzą odwiedzający nas goście. Nad komodą lub na wolnej ścianie możemy zawiesić tablicę. Wypiszmy na niej ciekawe sentencje albo hasła. Możemy ją także wykorzystać jako tablicę informacyjną dla domowników: zamiast pisać na kartce, napiszmy na tablicy!

W sam raz dla maluchów!

Czy Twoje dzieci lubią rysować? Także tam gdzie nie powinny? Tworzą kolaże na podłodze albo ścianach? Mamy na to sposób. Wystarczy zainstalować w pokoju maluchów magnetyczną tablicę, po której będą mogły malować. Przyczep ją na ścianie na takiej wysokości, aby dzieci swobodnie mogły do niej dosięgnąć. Przygotuj różnokolorowe kredy i…do dzieła! Dzieci będą mogły ozdabiać tablicę rysunkami, które można zmazać jednym ruchem gąbki!

(źródło obrazka: showmyhome.pl)

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane