Handmade od kilku już lat przeżywa prawdziwy rozkwit. Dawniej było niedoceniane, a wręcz pomijanie. Obecnie wiele osób zainteresowało się tworzonymi i wykańczanymi ręcznie ozdobami, dodatkami, bibelotami, które możemy wykorzystać w domu. Pasują one do każdego stylu i - z racji na ogromną różnorodność – zadowolą każdego. Wszyscy znajdą coś dla siebie.

1. Prawda jest taka, że praktycznie wszystkie dodatki w domu mogą być dodatkami handmade. Grunt to nie przesadzić. Powinniśmy starannie wybierać poszczególne dodatki i zadbać o to, aby były spójne lub po prostu aby nie było ich za dużo. Możemy wybrać kilka podobnych gadżetów wykonanych z tego samego materiału, albo jeden lub dwa różnorodne, które nadadzą pomieszczeniu charakter.

2. Przede wszystkim różnego rodzaju poduszki lub poszewki. W Internecie znajdziemy ogłoszenia wielu osób zajmujących się handmade, które wykonują autorskie i niepowtarzalne poszewki. Możemy wybrać taki rozmiar i taką ilość przedmiotów, jaka nam odpowiada. Czasami wybieramy nie tylko odpowiedni wzór, ale także możemy dodać do tego napis lub wybrany przez nas element dekoracyjny.

3. Pięknie prezentują się maskotki lub zwierzątka wykonane z materiału. Możemy je wykorzystać nie tylko w pokoju dziecięcym, ale także w salonie lub sypialni. Na rynku dostępny jest szeroki wybór kolorów, kształtów lub materiałów, które możemy dopasować do wystroju naszego pokoju. Jedna ozdobna maskotka na kanapie lub fotelu w salonie z pewnością doda wnętrzu charakteru.

4. Handmade to także – albo przede wszystkim – różnego rodzaju ozdoby lub elementy dekoracyjne. Mowa tutaj o wszelkie rodzaju drobiazgach, ramkach, ozdobnych kwiatach lub przedmiotach, które możemy umieścić w wazonie czy misie postawionej na stole. Dostępne są świece lub doniczki ręcznie zdobione albo malowane farbami, które ożywią nasz parapet czy komodę.

(źródło obrazka: thecharmofhome.blogspot.com)

 

 

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane