Upały dają nam się we znaki. Podczas gorących, letnich dni nie zapominajmy o dużej ilości napojów! Woda to podstawa. Przyrządzając letnią lemoniadę i pijąc świeże soki na balkonie nie zapominajmy o byciu trendy. Jak napoje – to ciekawe i niebagatelnie podane. Możemy zakupić mocne akcesoria lub wykonać je samemu.

Szklanki z dodatkami

Pamiętajmy, że wszystko smakuje inaczej, jeśli jest ciekawie podane. W wakacyjne dni zadbajmy o to, aby przyrządzone przez nas napoje nie tylko smakowały, ale i pięknie się prezentowały. W tym celu zakupmy ozdobne parasolki i ozdoby, które możemy zawiesić na szklance. Niezbędne będą także fantazyjne mieszadełka, które możemy podać gościom.

Ozdobne butelki

Tego rodzaju dodatek świetnie sprawdzi się w letnie upały. Najlepiej kupić buteleczkę z zamknięciem posiadającym dziurkę przez którą możemy do środka wsadzić rurkę. Taka butelka jest nie tylko bardzo praktyczna – możemy do niej wrzucić lód, dodatki, a na koniec wlać napój – ale także świetnie wygląda i stanowić będzie element dekoracyjny.

Urocze słoiki

Świetnym rozwiązaniem na przechowywanie letnich napoi jest słoik. Może to być zarówno ozdobny słoik, który dostaniemy w supermarkecie lub sklepie z dodatkami dla domu lub zwykły słoik, który przyozdobimy sami. Możemy do tego wykorzystać ozdobną koronkę albo sznurek, którym obwiążemy słoik. Na koniec przyczepmy do niego karteczkę lub naklejkę z napisem.

(źródło obrazka: tumblr.com)

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane