Jesienią Matka Natura rozpieszcza nas szczególnie. Wszędzie znajdują się kolorowe liście, żołędzie, kasztany i jesienne kwiaty, które możemy wykorzystać do dekoracji mieszkania. Ci z nas, którzy lubią roślinne akcenty, mogą samodzielnie wykonać jesienne dekoracje, które będą prawdziwą ozdobą każdego mieszkania. Jak je wykonać?

Liście

Najwdzięczniejszym i najprostszym do zdobycia elementem jesiennych dekoracji są oczywiście liście. Bez trudu znajdziemy je w najrozmaitszych kolorach: od żółtego, pomarańczowego, po czerwony i brązowy. Możemy z nich wykonać ozdobny kolaż, który przykleimy do kartki i powiesimy w antyramce lub bukiet, który wstawimy do wazonu.

Kasztany lub żołędzie

Któż z nas nie bawił się kasztanami lub żołędziami, gdy był mały?  Nic nie stoi na przeszkodzie, aby raz jeszcze użyć ich do wykonania zabawnych dekoracji. Wystarczy nam do tego szpikulec i wykałaczki, na które nabijemy poszczególne elementy. Tworzenie takich dekoracji to także świetna zabawa dla najmłodszych, którzy z pewnością będą się świetnie bawić!

Jesienne kwiaty

Wykorzystajmy rośliny, które pojawiają się jesienią. W tym okresie szczególnie popularne są bardzo efektowne wrzosy, które występują w wielu kolorach m.in. fioletowym, różowym czy białym. Możemy je dodatkowo przystroić ozdobnymi sznurkami lub tasiemkami, albo dołączyć do nich właśnie liście lub kasztany i stworzyć jesienny stroik.

(źródło obrazka: tumblr.com)

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane