Beż to niezwykle subtelny i stylowy kolor. Doskonale współgra z każdym rodzajem wnętrza i pasuje do większości aranżacji kolorystycznych. Jeśli wprowadzimy go do naszego mieszkania, efekt z pewnością przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania. Marzysz o subtelnym i gustownym wnętrzu? Postaw na stonowane beże!

Baza

Niewiele kolorów zdaje się być tak uniwersalnych jak ponadczasowa biel i beż. Beż możemy wykorzystać w każdej części naszego mieszkania: od salonu, przez sypialnię, przedpokój, a na łazience kończąc. Pasuje zarówno do drewnianych starodawnych mebli, jak i do białych, minimalistycznych urządzeń. Z łatwością wprowadzimy go do naszego mieszkania.

Połączenia

Beż jest kolorem, który sprawdzi się zarówno we wnętrzu minimalistycznym i nowoczesnym, jak i rustykalnym. Stanowimy także świetną bazę do klasycznego i eleganckiego wnętrza lub pomieszczeń w stylu shabby chic. Możemy go połączyć z innymi pastelami lub nasyconymi, ciemnymi kolorami takimi jak fiolet, granat czy indygo.

Tekstylia i dodatki

Nie możemy zapomnieć o dodatkach, dlatego zakupmy wazon w kolorze beżowym lub poszewki na poduszki. Znakomicie prezentują się także beżowe tekstylia. Wszelkie rodzaju narzuty, pledy, pokrowce czy dywaniki nie muszą być wcale bardziej brudzące niż dodatki w ciemniejszych kolorach. Wystarczy pamiętać o regularnym czyszczeniu materiałów i dbaniu o ich konserwację.

(źródło obrazka: tumblr.com)

 

 

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane