Coraz popularniejsze staje się kupowanie mieszkania na wynajem. Ci z nas, którzy dysponują większymi środkami wiedzą dobrze, że inwestycja w nieruchomości to najlepszy pomysł. Zazwyczaj decydujemy się na wynajem mniejszego mieszkania, które ma dosyć ograniczoną przestrzeń, więc musimy zadbać o odpowiedni wystrój.

Jasność

Zadbajmy o to, aby mieszkanie maksymalnie rozjaśnić, dzięki czemu optycznie powiększy się jego przestrzeń. Z jasnymi kolorami zresztą łatwiej zestawić ewentualne meble oraz dodatki. Wybierając biel lub beż mamy gwarancję, że wpasujemy się w preferencje kolorystyczne większości osób. Kolory te są nienachalne i stonowane, stanowią więc doskonałe tło dla różnorakich aranżacji.

Sfery

W małym mieszkaniu dobrym pomysłem jest wydzielenie stref. Mamy tutaj na myśli sferę dzienną oraz sferę nocną. Może to być także sfera sypialniana czy sera do pracy. Wydzielić je możemy przy pomocy ażurowych zasłonek lub połączenia dwóch kolorów ścian. Ważne, aby harmonijnie się ze sobą zgrywały i umożliwiały odrębne w nich funkcjonowanie.

Funkcjonalność

Nie zapominajmy o tym, że w mniejszym mieszkaniu liczy się każdy metr. Dobrze jest zastosować takie rozwiązania, które pomogą nam tę przestrzeń zaoszczędzić. Wybierzmy kanapę, która jest rozkładana i może służyć także jako łóżko lub oddzielmy kuchnię od salonu dwustronną wyspą: z jednej umieśćmy kuchenną szafkę, z drugiej regał na książki.

(źródło obrazka: tumblr.com)

 

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane