Wśród nas z pewnością wielu jest zarówno zwolenników, jak i przeciwników Ikei. Popularna szwedzka sieć podbiła serca milionów osób na całym świecie i stała się w ubiegłych latach bardzo znana także w Polsce. Dlaczego warto tam od czasu do czasu zajrzeć? Mamy nadzieję, że tym postem przekonamy Was, że w Ikei każdy znajdzie coś do swojego mieszkania.

Cena

Nie ukrywajmy, że dużą zaletą produktów oferowanych przez Ikeę jest ich cena. Znajdziemy w niej wiele funkcjonalnych i świetnie wykonanych mebli lub drobiazgów w bardzo niskich cenach, ale nie brakuje tam także designerskich dodatków z wyższej półki – zarówno jakościowej, jak i cenowej. Pamiętajmy o tym, że droższe rozwiązania nie zawsze oznacza lepsze, dlatego kierujmy się przede wszystkim ogólnym wrażeniem

Uniwersalność

Wiadomo, że najlepszym rozwiązaniem są oczywiście meble na wymiar, ale nie oznacza to, że gotowych mebli nie możemy wykorzystać w mieszkaniu. Ikea oferuje wiele produktów, które będą pasowały do każdego salonu, przedpokoju czy sypialni. Wystarczy odpowiednio zagospodarować przestrzeń.

Połączenie

Uniwersalność przedmiotów z Ikei sprawia, że łatwo możemy je połączyć z różnego rodzaju innym meblami czy dodatkami. Ikea stawia na ponadczasowe i minimalistyczne rozwiązania, a te sprawdzą się w każdym wnętrzu, bez względu na wybraną kolorystykę czy styl, w jakim je urządziliśmy. Minimalizm pozwala na żonglowanie formą i wprowadzanie różnych dodatków.

(źródło obrazka: tumblr.com)

 

 

 

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane