Istnieje wiele akcesoriów i drobiazgów, które poza niewątpliwymi walorami estetycznymi, spełniają także ważne funkcje praktyczne. W żadnym mieszkaniu nie może zabraknąć podstawek, które możemy wykorzystać do ustawienia na nich kubka, filiżanki czy nakrycia obiadowego. Szeroki wybór produktów sprawia, że na pewno znajdziemy takie, które doskonale wpiszą się w wystrój naszych czterech ścian.

Minimalistyczny akcent

W minimalistycznie urządzonych wnętrzach królują stonowane i monochromatyczne połączenia, jasne kolory oraz ograniczona ilość dodatków. Podkładki na stół lub pod kubek powinny być więc utrzymane w takiej kolorystyce lub być wykonane np. z bambusa czy naturalnego materiału. Ciekawym pomysłem jest drewniana podstawka pod kubek, którą można zarówno postawić na stole, jak i położyć w łóżku.

Intensywny dodatek

Czasem intensywniejszy kolorystyczny dodatek w mieszkaniu jest wskazany. Co powiecie na mocny akcent kolorystyczny właśnie w postaci podstawki? Intensywne bordowe lub turkusowe podstawki doskonale ożywią naszą kuchnię lub świetnie zgrają się z dodatkami w salonie. Dodatkowo wykorzystajmy ciekawe i inspirujące napisy, które pozytywnie wpłyną na domowników.

Rustykalna ozdoba

Ci z nas, którzy preferują styl rustykalny albo lubują się w dodatkach retro lub schabby chic, powinni rozejrzeć się za podkładkami wykonanymi z nici. Spełnią one zarówno rolę podstawki, jak i obrusu czy gustownej serwety. Można je zamówić w sklepach trudniących się rękodziełem lub…wykonać samemu na szydełku – jeśli mamy na to czas i cierpliwość.

(źródło obrazka:tumblr.com)

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane