Walentynki to wyjątkowy dzień w roku. Ci z nas, którzy je obchodzą, już kilka dni – a nawet tygodni – wcześniej zastanawiają się, jaką niespodziankę przygotować dla bliskiej osoby i jak udekorować swoje mieszkanie na ten wieczór. Poniżej przygotowaliśmy dla Was kilka prostych pomysłów, które w mig odmienią wygląd Waszego mieszkania i nadadzą mu walentynkowego klimatu.

Romantyczne tekstylia czy walentynkowe plakaty?

Rozważmy zmianę pościeli, czy poszewek znajdujących się w naszym mieszkaniu. Możemy wybrać poszewki w romantyczne kolory lub wzory, albo zakupić takie w kształcie serca. Ciekawym pomysłem jest także wydrukowane walentynkowego obrazka, plakatu czy sentencji i umieszczenie go w ramce na zdjęcie lub ozdobnej antyramie.

Girlandy z serduszek

Takie girlandy to prosty i efektowny sposób, na udekorowanie wybranego pomieszczenia w naszym mieszkaniu. Możemy zakupić gotowe girlandy w sklepie lub wykonać je samodzielnie. W tym celu należy wyciąć serca z papieru kolorowego lub najlepiej kolorowego kartonu, a następnie połączyć je ze sobą poprzez przyklejanie na grubą nitkę lub sznurek. Na gotowej girlandzie możemy także doczepić zdjęcia J

Walentynkowe lampiony

Tak naprawdę wystarczy kilka drobnych akcentów, które sprawią, że mieszkanie zmieni nieco swój wyraz. Mogą to być czerwone lub różowe ramki ze zdjęciami albo kolorowe świece czy świeczniki ustawione na stole lub w sypialni. Walentynkowe lampiony możemy wykonać sami: wystarczy słoik i serce wycięte z kartonu obwinięte koronką lub ozdobnym sznurkiem.

(źródło obrazka: tumblr.com)

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane