Nie sądzimy, by był wśród nas ktoś, kto nie lubi kwiatów. Tym bardziej, że na rynku mamy tak szeroki wybór roślin, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Walentynki to dzień, w który warto postawić na kwiatową dekorację. Jest romantyczna i bardzo efektowna. Nie musimy czynić zbyt wielkich przygotowań –nawet  zwykły bukiet w wazonie będzie pięknym akcentem.

Kwiatowa kompozycja

Mieszkanie, w którym stoi bukiet świeżych kwiatów, od razu zyskuje nowego wyrazu. Kolory kojarzące się z Walentynkami to oczywiście: czerwień, różne odcienie różu, czy subtelna biel. Kwiatową kompozycję możemy umieścić w wazonie i dodatkowo udekorować ozdobnymi tasiemkami lub dopinanymi serduszkami.

Gałązki z ozdobami

Część z nas pewnie kojarzy ozdobne gałązki wierzby, które późną jesienią pojawiają się na targach i straganach. Można je włożyć do wazonu i wykorzystać jako oryginalną dekorację. Wystarczy przyczepić do nich gałązki kwiatów oraz przywiesić np. materiałowe lub kartonowe serduszka. Jeśli mamy w mieszkaniu lampki choinkowe, możemy nimi obwiązać gałęzie – efekt będzie wspaniały J

Romantyczne płatki róż

Pewnie wiele z nas marzyło kiedyś o wielkim, bajecznym łóżku, pokrytym płatkami róż. A gdyby tak przygotować taką niespodziankę dla kogoś bliskiego lub dla domowników? Wystarczy przygotować płatki kwiatów i rozsypać je na narzucie łóżka lub na pościeli. Możemy ułożyć z nich serce, napis lub pierwszą literę imienia danej osoby.

(źródło obrazka: tumblr.com)

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane