Coraz modniejszym rozwiązaniem w aranżacji mieszkania jest wykorzystywanie okładzin ściennych. Istnieją różne rodzaje okładzin, które różnią się kolorem, materiałem, sposobem wykonania oraz oczywiście ceną. Wybór okładziny powinien być przemyślany, gdyż jest on zazwyczaj inwestycją na długie lata.  

Elegancja

Elegancki i ponadczasowy jest oczywiście kamień. Kamień na ścianie doskonale wpasuje się w klasyczne lub minimalistyczne wnętrze, w którym dominują stonowane i subtelne kolory. Istnieje wiele odcieni, rodzajów i rozmiarów kamienia, który możemy wykorzystać. Dobrym rozwiązaniem jest zakup płytek dekoracyjnych.

W stylu norweskiej chaty

Z czym kojarzy nam się Skandynawia? Oczywiście z minimalizmem i byciem blisko natury.  Interesującym pomysłem na ozdobienie ściany jest panel ścienny z naturalnego drewna. Jego atutem jest trwałość oraz niepowtarzalność. Drewno wkomponowane w przestrzeń ociepli mieszkanie i doda mu swojskiego charakteru.

Praktyczność

Nowym rozwiązaniem na rynku są maty dekoracyjne, które z powodzeniem możemy wykorzystywać w różnych pomieszczeniach mieszkania. Firmy oferują maty imitujące różne rodzaje materiałów, możemy więc wybierać pomiędzy imitacjami skóry, drewna, metalu, a także wzorów trójwymiarowych.

(źródło obrazka: http://blog.agamajer.pl/wp-content/uploads/2014/03/b_prodotti-46349-rel50a41db0-de5f-42a2-bc8e-df37975b9f6a.jpg )

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane