Palety stałe się bardzo modne w ostatnich sezonach. Są nie tylko niezwykle efektowne, ale i tanie. Dzięki nim możemy niewielkim kosztem odmienić wygląd naszego mieszkania lub balkonu. Wystarczy zaczerpnąć nieco inspiracji, by z palet wyczarować coś niezwykłego, co spełni nie tylko funkcje praktyczne, ale i będzie ciekawie się prezentować.

Nowoczesne siedzisko

Skrzynki z palet mogą posłużyć nam za ławki albo siedziska balkonowe. To, jak będą wyglądały, zależy tylko i wyłącznie od nas. Możemy zdecydować się na pozostawienie surowych skrzynek, albo pokrycie ich dodatkowym lakierem. Ciekawie prezentuje się także nieco rustykalna wersja – skrzynki pokrywamy białą farbą, a po jej wyschnięciu przecieramy papierem ściernym.

Skrzynka na drobiazgi

Na każdym balkonie potrzebna jest skrzynka lub dodatek, w którym można schować potrzebne przedmioty. Można do niech schować zioła, narzędzia do pielęgnacji roślin lub butelki na lemoniadę. Możemy wykorzystać ją także jako dodatek do przechowywania niepotrzebnych doniczek lub roślin.

Fantazyjny stolik

Sprawa ma się podobnie jak z siedziskiem. Wykonanie stolika z palet to bardzo łatwa sprawa, wystarczy zadbać o odpowiednie wykończenie skrzynki. Co powiecie na kolorową wersję? Świetnie będzie wyglądać stolik z palet w intensywnym kolorze: np. turkusowym, granatowym czy fuksjowym.

(źródło obrazka: tumblr.com)

ico tel ZADZWOŃ 22 518 62 62
ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane