Dawniej kobieca toaletka była obowiązkowym elementem znajdującym się w każdej sypialni. Na szczęście ten nieco zapomniany mebel, ponownie wraca jako trend do naszych wnętrz, dając poczucie luksusu.

Stworzona we Francji - kraju, który zawsze charakteryzował się wyszukanym szykiem i elegancją – toaletka, to kącik, który jest azylem dla każdej pani domu. Miejsce i chwile, które spędza w nim właścicielka, są przeznaczone wyłącznie dla niej, aby mogła się zrelaksować i poświęcić czas dla samej siebie.

Mebel ten sprawdzi się na każdej powierzchni, należy jednak pamiętać, aby przy aranżacji sypialni zachować równowagę i harmonię. Doskonale wpasuje się do aranżacji w stylu skandynawskim, vintage, glamour czy też minimalistycznym.

Jeśli nie dysponujemy dużym pomieszczeniem i brakuje nam miejsca, warto zainwestować w mebel, który będzie pełnił również funkcję biurka. Nowoczesne modele toaletek posiadają ruchome lustro z klapą oraz biurko z podnoszonym blatem roboczym, pod którym znajduje się schowek na kobiece kosmetyki.

Toaletka to „magiczne” miejsce, które z pewnością docenią nie tylko kobiety z naturą romantyczki.

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane