Połączenie oryginalnych wzorów, kolorów, różnorodnej stylistyki - styl boho cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród miłośników folkloru i orientalnych klimatów.

Styl boho to dziedzictwo hippisowskiego buntu wobec kultury mieszczańskiej, gdzie młodzież w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku wyrażała swój sprzeciw m.in. sposobem ubierania się (cygańskie sukienki, etniczne ozdoby itp.) oraz wystrojem mieszkań inspirowanych azjatycką i północnoafrykańską estetyką. Czym charakteryzuje się Boho? To przede wszystkim mieszanka pięknych kolorów, natury, połączenie różnych wzorów - roślinne desenie z abstrakcyjnymi ornamentami. Cechuje go kreatywność, luz, wygoda, brak sztywnych zasad oraz odważne ekscentryczne połączenie. Osoby kreatywne, nie bojące się odważnych połączeń oraz miłośnicy podróży do Azji, Ameryki Południowej i Afryki z całą pewnością odnajdą się w tym oryginalnym stylu.

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane