Warszawa, 22.01.2014 r.

Z czterema inwestycjami, z czego z dwiema ukończonymi, w nowy rok wszedł deweloper Home Invest. Dobiega końca sprzedaż mieszkań w Wola Prestige na warszawskiej Woli i Miłosna Park w Wesołej. Obecnie trwa budowa osiedla Na Sokratesa w dzielnicy Bielany, a jeszcze w tym roku ma zostać oddany pierwszy etap Krasińskiego 58 na Żoliborzu. Home Invest nie poprzestaje na inwestycjach i zamierza w tym roku przeznaczyć 80 mln zł na zakup nowych gruntów inwestycyjnych.

Rozpoczęcie realizacji inwestycji Krasińskiego 58 miało miejsce w czerwcu minionego roku, kiedy plac budowy został przekazany generalnemu wykonawcy. W ramach pierwszego zespołu budynków powstanie 120 mieszkań i 6 lokali usługowych wraz z garażem podziemnym. Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca trzeciego kwartału bieżącego roku. Na chwilę obecną wykonano około 30% wszystkich prac, natomiast sprzedano już prawie połowę mieszkań.

Przedsięwzięcie deweloperskie łącznie będzie się składać z dwóch etapów o pięciopiętrowej zabudowie z wewnętrznym dziedzińcem, małą architekturą i placem zabaw. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej kameralny charakter, doskonała lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Żoliborz oraz przemyślane rozkłady lokali. Wszystkie mieszkania będą miały widne kuchnie lub aneksy, a niektóre z nich posiadają także łazienki z oknem.

Na Sokratesa gotowe w 2016

We wrześniu ubiegłego roku, kiedy to generalnemu wykonawcy przekazano plac budowy, rozpoczęła się z kolei realizacja pierwszego etapu inwestycji Na Sokratesa. Jest ona zlokalizowana na Bielanach, przy ulicy Sokratesa 11b. Jak dotąd zrealizowano 10% wszystkich prac pierwszego etapu, a jej zakończenie jest przewidziane na pierwszy kwartał 2016 roku.

W pierwszym etapie powstanie budynek o wysokości 9 pięter, zaś w drugim budynek niższy, 7-piętrowy. W obydwu znajdą się dwukondygnacyjne garaże podziemne. Wyróżniającą się zaletą mieszkań będzie zapewniony podział stref funkcjonalnych na część dzienną i nocną, co potencjalnym klientom powinno zdecydowanie ułatwić ich urządzanie. Ponadto każde lokum będzie posiadać dodatkową powierzchnię w postaci balkonu lub tarasu, a w przypadku parteru, ogródków lokatorskich.

Na terenie inwestycji znajdą się również dwa dziedzińce, które stworzą możliwość prawidłowego nasłonecznienia zarówno mieszkań, jak i terenów otwartych.

Największym atutem lokalizacji osiedla jest bliskość do stacji Metro Młociny.

Ostatnie gotowe mieszkania na Woli i w Wesołej

Dwie inwestycje realizowane przez Home Invest zostały już zakończone. Miłosna Park, osiedle zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Mazowieckiej 20 w pobliżu Mazowieckiego Parku

Krajobrazowego, to kameralny, 3-piętrowy budynek. Z łącznej liczby 117 oferowanych mieszkań, zostało już tylko kilka 3-pokojowych i dwa lokale usługowe. Pozostałe mieszkania, głównie 3-pokojowe, wciąż są dostępne w ofercie. Promocyjne ceny za metr kwadratowy oscylują w granicach 4740-5000zł.

Lokalizacja przyciąga swą bliskością natury oraz wieloma możliwościami relaksu, takimi jak jazda konno, aquapark czy korty tenisowe. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną i oryginalnie zaaranżowaną bryłą budynku. Cały kompleks uzupełnia wyróżniający się parterowy budynek o półokrągłym kształcie, w którym znajdują się lokale usługowo-handlowe. W związku z planowaną budową obwodnicy Warszawy, dojazd do centrum miasta może zająć nawet 15 minut.

Mieszkania oddane do użytkowania znajdują się również w Wola Prestige przy ulicy Jana Kazimierza 64 na warszawskiej Woli. Dotychczas sprzedano ponad 90%, podobnie jak w przypadku inwestycji Miłosna Park. Jest to największa inwestycja Home Invest, w której zbudowano łącznie w ramach czterech etapów ponad 660 lokali mieszkalnych i usługowych. Kompleks wyróżnia się ciekawą koncepcją architektoniczną, w skład której wchodzą budynki o wysokości od 5 do 10 pięter. Na wysoki procent sprzedaży ma wpływ doskonała lokalizacja i komunikacja z centrum stolicy. Obecnie do dyspozycji mieszkańców są tramwaje i autobusy, natomiast nieopodal są także planowane stacje II linii metra.

Home Invest zamierza przeznaczyć w tym roku 80 mln zł na nowe grunty inwestycyjne na terenie Warszawy.

O Home Invest

Spółka Home Invest jest częścią grupy kapitałowej Home Group. Specjalizuje się w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego, tworząc nowoczesne rozwiązania w oparciu o doświadczenia profesjonalnej kadry menadżerskiej. Firma zarządza całościowym procesem inwestycyjnym od momentu pozyskania optymalnej lokalizacji, poprzez realizację inwestycji, aż do jej sprzedaży. Deweloper realizuje swoje inwestycje na terenie Warszawy i okolic, dbając o najwyższy standard świadczonych usług.

Kontakt dla mediów:

Bartosz Polek

PR Account Executive

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. 720 908 122

ico tel ZADZWOŃ 22 518 62 62
ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane