Warszawa, 20.04.2015 r.

Deweloper Home Invest zakupił nieruchomość gruntową z pozwoleniem na budowę w dzielnicy Włochy, gdzie powstanie nowe, kameralne osiedle mieszkaniowe wraz z lokalami użytkowymi w parterze budynku. Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Starych Włoch, w rejonie ulic Śląskiej i Popularnej.

Inwestycja będzie znajdować się w bliskim położeniu stacji PKP Warszawa Włochy, z której dojazd pociągami do centrum Warszawy wynosi zaledwie około 10 minut. W najbliższej okolicy znajdują się także m.in. liczne punkty usługowo-handlowe, tereny zielone oraz ścieżki rowerowe wraz ze stacją Veturilo.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu nabycia gruntu w tej lokalizacji, która jest doskonale skomunikowana ze ścisłym centrum Warszawy poprzez kolej miejską i podmiejską (SKM, Koleje Mazowieckie). Wierzymy, że nowe osiedle okaże się właściwym wyborem nie tylko dla osób ceniących sobie bliskie sąsiedztwo niskiej zabudowy mieszkaniowej - jednorodzinnej, ale również dla tych, którzy chcą mieć dobry i szybki dojazd do pracy, szkoły i innych miejsc położonych w centrum stolicy – mówi Grzegorz Barbachowski, prezes zarządu firmy Home Invest.

Home Invest jest firmą deweloperską, która z powodzeniem realizuje swoje inwestycje na terenie Warszawy. Dotychczas wybudowane i oddane do użytkowania zostało czteroetapowe osiedle „Wola Prestige” na Woli oraz „Miłosna Park” w Wesołej.

- Wszystkie mieszkania w „Miłosna Park” zostały wyprzedane. Pozostały jedynie dwa ostatnie lokale użytkowe. Z kolei w inwestycji „Wola Prestige”, liczącej ponad 660 lokali mieszkaniowych, na nabywców czeka już tylko kilka ostatnich mieszkań oraz jeden lokal użytkowy – informuje Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Home Invest.

Deweloper obecnie realizuje budowę dwuetapowego osiedla „Na Sokratesa” w dzielnicy Bielany, a jeszcze w tym roku ma zostać oddany pierwszy z dwóch etapów inwestycji „Krasińskiego 58” na Żoliborzu. Obie inwestycje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów.

- Nie poprzestajemy na obecnie prowadzonych inwestycjach i zamierzamy jeszcze w tym roku kupić kilka nieruchomości gruntowych położonych na terenie Warszawy. Na ten cel przeznaczyliśmy kwotę ok. 80 mln zł – podkreśla Grzegorz Barbachowski, prezes zarządu firmy Home Invest.

Kontakt dla mediów:

Bartosz Polek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. 720 908 122

ico tel ZADZWOŃ 22 518 62 62
ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane