Warszawa, 24.07.2015 r.

Home Invest, warszawski deweloper, podsumowuje swoją działalność w pierwszym półroczu 2015 roku. Sprzedaż mieszkań utrzymuje się na satysfakcjonującym poziomie, porównywalnym do analogicznego okresu poprzedniego roku. Ponadto inwestor jeszcze w tym roku rozpocznie budowę kolejnego osiedla mieszkaniowego w Warszawie, tym razem w dzielnicy Włochy.

Deweloper Home Invest przez ostatnich sześć miesięcy kontynuował budowę dwóch inwestycji – „Na Sokratesa” na Bielanach oraz „Krasińskiego 58” na Żoliborzu. Obydwie powstają zgodnie z planem, dzięki czemu budowa osiedla na Żoliborzu będzie zakończona pod koniec września br., a na Bielanach w pierwszym kwartale przyszłego roku. Jeśli chodzi o te projekty, to klientów najbardziej przyciąga atrakcyjna lokalizacja, bowiem dzielnice, na których się znajdują, należą do jednych z najlepiej skomunikowanych z centrum oraz innymi ważnymi punktami na mapie stolicy. Ponadto dla klientów liczą się funkcjonale układy mieszkań w atrakcyjnych ofertach cenowych.

- Zauważalne postępy prac budowlanych na terenach naszych inwestycji skłaniają klientów do większego zainteresowania się mieszkaniami. W inwestycji „Na Sokratesa” już ponad połowa lokali znalazła swoich nabywców. Z kolei na osiedlu „Krasińskiego 58” w ofercie zostały już ostatnie mieszkania, więc warto się spieszyć z decyzją o zakupie. Warto także dodać, że obecnie oferujemy atrakcyjne rabaty na miejsca postojowe w obu inwestycjach, zaś w inwestycji „Wola Prestige” na Woli do zakupionego mieszkania oferujemy komórkę lokatorską gratis – mówi Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Home Invest.

Mieszkania ze strefami funkcjonalnymi

„Krasińskiego 58” to inwestycja o pięciopiętrowej zabudowie z wewnętrznym dziedzińcem, małą architekturą oraz placem zabaw dla dzieci. Funkcjonalne układy mieszkań pozwalają na dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb. Każdy lokal posiada dodatkową powierzchnię w postaci ogródka (na parterze) oraz balkonu (na piętrach). Mieszkania posiadają także oddzielne widne kuchnie lub aneksy z oknem, gdzie istnieje możliwość wydzielenia kuchni.

Inwestycja „Na Sokratesa” będzie się składać z dwóch budynków o wysokości od 7 do 9 pięter wraz z dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Na terenie osiedla zaprojektowano dwa dziedzińce, gwarantujące prawidłowe nasłonecznienie zarówno mieszkań, jak i terenów otwartych. Same mieszkania będą miały zapewniony podział stref funkcjonalnych na część dzienną i nocną. Niewątpliwym atutem osiedla jest bliskość stacji Metro Młociny (tylko 5 min.).

Dotychczas Home Invest wybudowało i oddało do użytkowania osiedle „Wola Prestige” na Woli oraz „Miłosna Park” w Wesołej. Wszystkie mieszkania w „Miłosna Park” zostały już wyprzedane. Pozostały jedynie dwa ostatnie lokale użytkowe. Z kolei w inwestycji „Wola Prestige” na nabywców czeka już tylko klika ostatnich mieszkań oraz jeden lokal użytkowy.

To nie koniec inwestycji

Utrzymujący się na wysokim poziomie popyt na rynku pierwotnym warszawskich nieruchomości, skłonił dewelopera do zakupu kolejnej działki z pozwoleniem na budowę, na której powstanie kameralne osiedle mieszkaniowe. Inwestycja „Monte Verdi” zlokalizowana będzie w dzielnicy Włochy, w bardzo bliskiej odległości od stacji PKP, dzięki czemu do ścisłego centrum Warszawy będzie można dojechać w zaledwie 10 min. Wkrótce rozpocznie się przedsprzedaż mieszkań i lokali usługowych, ale wszyscy zainteresowani już dziś mogą zapisać się w kolejce oczekujących na ten projekt.

- Nie poprzestajemy na obecnie prowadzonych inwestycjach i zamierzamy jeszcze w tym roku kupić kilka nieruchomości gruntowych położonych na terenie Warszawy. Na ten cel przeznaczyliśmy kwotę ponad 80 mln zł – podkreśla Grzegorz Barbachowski, prezes zarządu firmy Home Invest.

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane