Warszawa, 09.09.2015 r.

Deweloper Home Invest wprowadza do oferty sprzedaży mieszkania z II etapu inwestycji „Na Sokratesa” na warszawskich Bielanach. W ofercie znajdzie się 186 lokalio zróżnicowanej powierzchni. Ceny zaczynają się już od 6899 za mkw.

3 sierpnia budowę drugiego etapu rozpoczął generalny wykonawca, firma Budimex. Ta sama firma buduje także pierwszy etap inwestycji, budynek „A”, który ma być oddany do użytkuw pierwszym kwartale 2016 roku.

II etap inwestycji „Na Sokratesa” będzie się składał z jednegobudynku „B” o wysokości od 7 do 9 pięter. W ofercie sprzedaży znajdzie się 186 mieszkań –najmniejsze o powierzchni 29,49 m2, zaś największe o metrażu 67,71 m2. Dużą zaletą pomieszczeń jest zapewniony podział stref funkcjonalnych na część dzienną i nocną. Ponadto, wszystkie mieszkania będą posiadały balkony, loggie lub ogródki na parterze.

Na terenie bielańskiej inwestycji Home Invest zaprojektowano dwa dziedzińce od strony południowo-zachodniej, co da możliwość prawidłowego nasłonecznienia zarówno mieszkań, jak i terenów otwartych.

Największą zaletą osiedla jest jego lokalizacja –od Metra Młociny dzieli je zaledwie 5 minut, w pobliżu są też liczne przystankitramwajowe i autobusowe. Jako, że tereny zielone stanowią na Bielanach blisko 30% powierzchni, jest to miejsce idealne zarówno dla osób aktywnych fizycznie, jak i tych szukających wyciszenia w kontakcie z przyrodą. Ponadto w najbliższej okolicy znajduje się rozbudowana sieć handlowo-usługowa, żłobki, przedszkola oraz szkoły.

-Satysfakcjonująca sprzedaż w I etapie inwestycji, w którym już ponad połowa mieszkań znalazła swoich nabywców, pozwala nam z optymizmem spoglądać na realizację II etapu naszejbielańskiej inwestycji –mówi Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Home Invest.

Koniec prac w 2017 roku

Cały zespół budynków będzie ogrodzony i objęty kompleksową ochroną. II etap inwestycji „Na Sokratesa” ma zostać oddany do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku.

Home Invest jest deweloperem działającym na rynku warszawskim, zapewniającym najwyższy standard oferowanych usług. Firma dotychczas zrealizowała dwa projekty mieszkaniowe –„Wola Prestige” na Woli oraz „Miłosna Park” w Wesołej. Obecnie, oprócz inwestycji „Na Sokratesa”, dobiega końca budowa osiedla „Krasińskiego 58” na Żoliborzu.

Ponadto, w najbliższym czasie inwestor rozpocznie budowę kolejnego osiedla mieszkaniowego, „Monte

Verdi”, w warszawskiej dzielnicy Włochy, w bardzo bliskim położeniu od stacji PKP Włochy.

Home Invest zamierza przeznaczyć w tym roku 80 mln zł na nowe grunty inwestycyjne na terenie Warszawy.

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane