Warszawa, 14.12.15 r.

Home Invest-sprawdzony, warszawski deweloper świętuje 10-te urodziny. W czasie swojej działalności wybudował kilka osiedli mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach stolicy. Obecnie realizuje i planuje kolejne inwestycje. W grudniu na klientów czeka specjalna oferta.

10 mieszkań z 10% rabatem na 10-lecie Home Invest

Taką ofertę Home Invest przygotował dla klientów planujących zakup mieszkania w inwestycji „Na Sokratesa” w warszawskiej dzielnicy Bielany oraz „Krasińskiego 58” na Żoliborzu.

-Jest to niepowtarzalna okazja, aby kupić własne M w wyjątkowej cenie. Dodatkowo, w perspektywie wyższego wkładu własnego(15%)przy zakupie mieszkania, który będzie obowiązywał od 2016 roku, dla większości osób grudniowa oferta z pewnością okaże się bardzo interesująca-mówi Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Home Invest.

Tysiące zadowolonych klientów

Dotychczas Home Invest z sukcesem zrealizował cztery zadania inwestycyjne pod nazwą „Wola Prestige” na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 64 oraz osiedle „Miłosna Park” w dzielnicy Wesoła, przy ul. Mazowieckiej 20. Wszystkie mieszkania w tych lokalizacjach zostały sprzedane. Na nabywców czekają ostatnie lokale usługowe.

W listopadzie br. dobiegła końca budowa inwestycji „Krasińskiego 58” na Żoliborzu, w której sprzedanych zostało już ponad 85% lokali. Natomiast w grudniu, wybrane mieszkania możnakupićz10% rabatem.

Home Invest aktualnie realizuje dwuetapowe osiedle „Na Sokratesa”, w dzielnicy Bielany, przy ul. Sokratesa 11b. W ofercie dostępne sąlokale1, 2,3 i 4 pokojowe, w metrażach od 29,5 do 95,0m2.Ceny mieszkań zaczynają się od 6899 złotych za metr kwadratowy. Największym atutem osiedla jest jego lokalizacja, bowiem znajduje się ono zaledwie pięć minut od stacji Metro Młociny.

-Jesteśmy dumni z tego, co udało się nam dokonać przez 10 lat działalności na warszawskim rynku nieruchomości. Prawie 1300 lokali mieszkalnych i usługowych wybudowanych oraz w budowie, ale przede wszystkim ponad 2000zadowolonych klientów. To oni są dla nas najlepszym prezentem na ten jubileusz, a jednocześnie motywacją do dalszej pracy –podsumowuje Grzegorz Barbachowski, prezes zarządu Home Invest.

Plany inwestycyjne na kolejne 10 lat

Najnowsza propozycja od Home Invest, to kameralne osiedle mieszkaniowe „Monte Verdi”, zlokalizowane w dzielnicy Włochy, które obecnie jest na etapie przedsprzedaży. Budowa rozpocznie się w pierwszym kwartale 2016 roku. Inwestycja położona jest w bliskim sąsiedztwie stacji PKP Warszawa Włochy, z której dojazd do centrum stolicy wynosi około10 minut.

-Naszą misją jest ciągły wzrost udziału w warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych. Tylko w 2015 roku wydaliśmy na zakup gruntów inwestycyjnych55mln zł. Jednak nie poprzestajemy na obecnych inwestycjach i zamierzamy w najbliższym czasie przeznaczyć jeszcze ok.60mln zł na zakup nowych gruntów–podkreśla Grzegorz Barbachowski, prezes zarządu Home Invest.

Grupa Kapitałowa Home Invest jest w posiadaniu kilku atrakcyjnych działek na terenie Warszawy, które pozwolą jej realizować projekty mieszkaniowe przez kolejne10 lat, ale nieustannie dąży do powiększania swojego banku ziemi i dalszego rozwoju na rynku deweloperskim.

Kontakt dla mediów:

Bartosz Polek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. 720908122

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane