Kariera

Home Invest rekrutacja

Dołącz  do zespołu Home Invest!

Szukasz pracy? Zapraszamy kandydatów o różnych profilach zawodowych, a jako wiodący deweloper oferujemy pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole.

Grupa Kapitałowa Home Invest, zajmująca się budową i sprzedażą mieszkań na rynku warszawskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności dołączy do zespołu Działu Przygotowania i Realizacji Inwestycji w grupie kapitałowej Home Invest składającej się z ponad 40 spółek.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie całego procesu inwestycyjnego (od fazy przed-inwestycyjnej, poprzez koordynowanie procesu projektowania, budowę, aż do momentu oddania obiektu do użytkowania), mile widziane doświadczenie w realizacji inwestycji dla sektora PRS (Prvate Rented Sector)
  • Koordynacja i nadzór procesu projektowania, współpraca z gestorami mediów,
  • Prowadzenie postępowań mających na celu uzyskanie niezbędnych decyzji, uzgodnień i opinii,
  • Koordynacja realizacji robót - ścisła współpraca z generalnym wykonawcą, inspektorami nadzoru, projektantem itp.
  • Opracowywania harmonogramów i kosztorysów, kontrolowanie postępu realizacji inwestycji w stosunku do zaakceptowanego budżetu i harmonogramu,
  • Współuczestniczenie w wyborze Generalnego Wykonawcy, Generalnego Projektanta inwestycji i innych kontrahentów,
  • Kontrola zgodności projektu pod kątem przyjętych standardów oraz weryfikacja i ocena rozwiązań projektowych i ich optymalizacja

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunki budowlane - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w samodzielnym zrealizowaniu min. dwóch projektów mieszkaniowych w całym procesie inwestycyjnym
  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy realizacji inwestycji mieszkaniowych i/lub komercyjnych w firmie deweloperskiej - warunek konieczny,
  • Wiedza z zakresu przygotowania i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz znajomość procedur administracyjnych w budownictwie,
  • Doświadczenie w realizacji projektów dla sektora PRS - mile widziane,
  • Znajomość procedur administracyjnych dot. realizacji projektów deweloperskich,
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa budowlanego, norm, warunków technicznych, zasad odbioru robót budowlanych,
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie, uczciwość, rzetelność, terminowość
  • Samodzielność, zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne i motywacyjne warunki zatrudnienia,
  • umowa B2B,
  • praca nad wieloma ciekawymi projektami,
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

ico mail NAPISZ DO NAS

  1. *
    Nieprawidłowe dane
  2. *
  3. *
  4. *
  5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  6. *

    Wymagane jest zaznaczenie tego pola
  7. *

  8. *

      OdświeżNieprawidłowe dane