Kariera

Home Invest rekrutacja

Dołącz  do zespołu Home Invest!

Szukasz pracy? Zapraszamy kandydatów o różnych profilach zawodowych, a jako wiodący deweloper oferujemy pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole.

Grupa Kapitałowa Home Invest, zajmująca się budową i sprzedażą mieszkań na rynku warszawskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

 

 


 Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Home Invest Office Sp. z o.o., adres siedziby: ul. Jana Kazimierza 64, 01-248 Warszawa (zwany dalej „Administratorem”). Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane