KUPIMY GRUNTY

W Warszawie
i okolicach

Jeżeli jesteście Państwo właścicielami, lub wiecie Państwo o istnieniu nieruchomości w Warszawie i okolicach możliwych do zagospodarowania na cele mieszkaniowe oraz komercyjne, prosimy o kontakt.

Dbając o nieustanny rozwój naszej firmy, dokładamy wszelkich starań, aby na terenie Warszawy i okolic powstawały kolejne atrakcyjne inwestycje realizowane przez Home Invest. W związku z powyższym jesteśmy zainteresowani kupnem gruntów, które moglibyśmy przeznaczyć pod budownictwo mieszkaniowe.

Z największą troską dbamy o atrakcyjność lokalizacji inwestycji przez nas realizowanych. Jeśli więc jesteś właścicielem gruntów spełniających nasze kryteria, serdecznie zapraszamy do kontaktu, a z pewnością odpowiemy na Państwa ofertę.

Formularz kontaktowy
Administratorem danych osobowych jest Home Invest Office sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Home Invest Office sp. z o.o. (dawniej 3 Home Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.) z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jana Kazimierza 64, 01-248 Warszawa (zwana dalej „Administratorem”).

Administrator przetwarza dane osobowe głównie w celach organizacyjnych tj. odpowiedzi na przesłanie zapytanie oraz w celach marketingowych, w szczególności w celu przesłania ofert, które mogą Państwa zainteresować. Więcej informacji na temat celów i sposobów przetwarzania danych oraz praw, które Państwu przysługują, znajduje się tutaj.

Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.