Grupa Kapitałowa
Home Invest

Grupa Kapitałowa Home Invest to solidna i sprawdzona marka na rynku deweloperskim. Posiada w pełni polski kapitał. Od 2005 roku działa na terenie Warszawy w obszarze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Tworzy funkcjonalne i nowoczesne obiekty o ponadczasowej architekturze oraz wysokim standardzie wykonania. W czasie kilkunastoletniej działalności Grupa Kapitałowa Home Invest wybudowała i oddała do użytkowania niespełna 3000 mieszkań i lokali użytkowych. W portfolio znajdują się m.in. takie projekty jak Wola Prestige I, II, III, IV (Warszawa Wola), Miłosna Park (Warszawa Wesoła), Krasińskiego 58 I, II (Warszawa Żoliborz), Na Sokratesa I, II (Warszawa Bielany),  Monte Verdi (Warszawa Włochy),  Willa Ochota (Warszawa Ochota), Warszawski Świt I, II, III (Warszawa Bródno), Metro Park I, II (Warszawa Bielany), Apartamenty Oszmiańska 20 (Warszawa Targówek), Apartamenty Przy Agorze 6 (Warszawa Bielany) czy Nadwiślańska Kaskada (Warszawa Białołęka). Obecnie w realizacji są kolejne etapy inwestycji Warszawski Świt IV, V, VI, VII (Warszawa Bródno), a także Apartamenty Oszmiańska II (Warszawa Targówek), Apartamenty Karlińskiego 5 (Warszawa Wola), Enklawa Ursynów I, II (Warszawa Ursynów) i Przystań Żerań (Warszawa Żerań). W przygotowaniu znajdują się kolejne projekty, których realizacja przyczyni się do powstania prawie 3500 nowych lokali. Grupa Kapitałowa Home Invest nieustannie inwestuje w zakup gruntów pod zabudowę mieszkaniową i komercyjną w atrakcyjnych lokalizacjach Warszawy. Misją firmy jest ciągły wzrost udziału w rynku nieruchomości i spełnienie marzeń ludzi o własnym „M”.

Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo finansowe

Do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie pieniądze klientów trafiają na rachunek powierniczy. Deweloper nie ma do nich dostępu dopóki nie zostanie zakończony określony etap inwestycji.

Naszą jakość wykonania chwalą niezależni eksperci

Jesteśmy dumni, że fachowcy, którzy pomagali naszym klientom dokonać odbioru mieszkań, bardzo wysoko ocenili jakość ich wykonania. A dobra jakość oznacza, że nie poniesiesz nieprzewidzianych wydatków przy wykańczaniu swojego „M”.

0
LAT NA RYNKU DEWELOPERSKIM
0
ZREALIZOWANYCH ZADAŃ INWESTYCYJNYCH
0
ZADAŃ INWESTYCYJNYCH W REALIZACJI
0
ODDANYCH LOKALI I W REALIZACJI
Nagrody i wyróżnienia
Gwiazda Rankingu Buildera 2024
Orły Branży Budowlanej 2023
Nagroda Konsumenta – Homeinvest 2022
Stabilna Firma 2021
Orły Branży Budowlanej 2020
Inwestycja Miesiąca Listopad 2019
Deweloper Roku 2018