Mieszkanie trzypokojowe w inwestycji Na Sokratesa

Oferujemy Państwu mieszkanie w promocyjnej cenie o powierzchni 93.08m2, zlokalizowane w inwestycji Na Sokratesa na parterze.  Sprawdzi się jako mieszkanie dla pary lub rodziny z dziećmi – w dużym ogrodzie można z powodzeniem urządzić dla nich mini plac zabaw!

Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, łazienki oraz WC. Największy pokój, spełniający funkcję salonu, został połączony z aneksem kuchennym. To modne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala dodatkowo oszczędzić przestrzeń. Mieszkanie posiada także wyjątkowy atut w postaci ogródka o powierzchni prawie 70m2.

Więcej informacji o układzie mieszkania znajdą Państwo pod adresem: http:// http://www.homeinvest.pl/promocje/113-mieszkanie-a411-na-sokratesa

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane