Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47.88 m2 w inwestycji Na Sokratesa

W naszej wyjątkowej promocji, którą przygotowaliśmy dla Państwa na 10-lecie istnienia naszej firmy, oferujemy Państwu 2-pokojowy apartament z dużym balkonem, zlokalizowany na I piętrze budynku. Mieszkanie z pewnością spełni wymagania pary lub rodziny z dzieckiem.

Nasze mieszkania planujemy z myślą o potrzebach naszych Klientów. W przypadku mniejszego mieszkania najważniejsze jest właściwe zaaranżowanie przestrzeni. W proponowanym mieszkaniu połączyliśmy salon z aneksem kuchennym, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Do mieszkania przynależy balkon, na którym można ustawić meble ogrodowe i hodować rośliny.

Więcej informacji o układzie mieszkania znajdą Państwo pod adresem: http://www.homeinvest.pl/images/rzuty_mieszkan/A323_W2.pdf

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane