Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53.90 m2 w inwestycji Krasińskiego 58

Aktualnie w naszej promocji, zorganizowanej na 10-lecie istnienia firmy, znajduje się 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze w inwestycji Krasińskiego 58. Ten  przestronny apartament z balkonem to idealne rozwiązanie dla rodziny z dzieckiem.

W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przestronny hol. Wszystkie pomieszczenia są bardzo ustawne, dzięki czemu ich urządzenie nie sprawi nam żadnych trudności. Dla tych, którzy lubią spędzać czas w kuchni, dużą zaletą mieszkania będzie oddzielna kuchnia, w której jest sporo miejsca do gotowania i pieczenia.

Więcej informacji o układzie mieszkania znajdą Państwo pod adresem: http://www.homeinvest.pl/images/rzuty_mieszkan/flat-67-1222-klatka_nr_5_nr_67_2.pdf

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane