Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53.76 m2 w inwestycji Krasińskiego 58

W naszej wyjątkowej promocji, którą przygotowaliśmy dla Państwa z okazji 10-lecie istnienia naszej firmy, znajduje się 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze w inwestycji Krasińskiego 58. Mieszkanie to jest idealnym rozwiązaniem dla pary lub rodziny z dziećmi.

Apartament składa się z dwóch przestronnych pokoi, oddzielnej i funkcjonalnej kuchni, łazienki oraz ustawnego holu. Do mieszkania przynależy także przestronny balkon, na którym możemy ustawić meble ogrodowe i postawić mini-szklarnię z roślinami. Urządzanie takiego mieszkania to prawdziwa przyjemność!

Więcej informacji o układzie mieszkania znajdą Państwo pod adresem: http://www.homeinvest.pl/images/rzuty_mieszkan/flat-66-1210-klatka_nr_5_nr_66_2.pdf

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane