Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60.11 m2 w inwestycji Krasińskiego 58

W promocji z okazji 10-lecia istnienia naszej firmy, znajduje się 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze w inwestycji Krasińskiego 58. Mieszkanie jest duże i przestronne, dzięki czemu doskonale nada się dla rodziny z dziećmi.

W skład apartamentu wchodzą dwa niezależne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, hol oraz balkon. Mieszkanie zaprojektowane zostało w taki sposób, aby można było wykorzystać każdy jego metr. Połączenie salonu z aneksem jest nie tylko funkcjonalne, ale i pozwala na zyskanie dodatkowej przestrzeni, w tym wypadku dodatkowego pokoju.

Więcej informacji o układzie mieszkania znajdą Państwo pod adresem: http://www.homeinvest.pl/images/rzuty_mieszkan/flat-50-1209-klatka_nr_4_nr_50_2.pdf

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane