Własne mieszkanie – najlepsze rozwiązania finansowe

Własne mieszkanie jest marzeniem wielu młodych osób, szczególnie tych planujących założenie rodziny bądź przeprowadzkę do Warszawy. Pojawia się jednak pytanie, w jaki sposób zrealizować marzenie o własnych czterech kątach, nie wplątując się w wysoko oprocentowane kredyty?

Wiadomo, że najlepszym rozwiązaniem jest porównanie ofert wielu banków, w celu wybrania tej najkorzystniejszej. Najbezpieczniejsze jest skorzystanie z usług doradcy finansowego, który dobierze ofertę dopasowaną indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.
Jednak, w przypadku, gdy załatwianie formalności trwa zbyt długo, wypatrzone mieszkanie może zniknąć z rynku. Dlatego polecamy kontakt z jednym z naszych doradców, który pomoże dobrać najlepszą ofertę i ograniczyć formalności do niezbędnego minimum.

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane