Funkcjonalne mieszkania: strefa dzienna i nocna

Przy zakupie mieszkania warto zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. Często bywa tak, że po ciężkim dniu pracy nie możemy odpocząć w mieszkaniu ze względu na zbyt duży hałas innych domowników. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest podział na dwie strefy: dzienną i nocną. 

Tak starannie zaprojektowane wnętrza sprawiają, że powrót do domu będzie czystą przyjemnością. Poza tym urządzenie takiego mieszkania sprawi wielką radość. Warto zapoznać się z mieszkaniami osiedla „Na Sokratesa”, ponieważ większość mieszkań jest podzielona na wspomniane dwie strefy. Do tego w każdym z mieszkań znajduje się dodatkowa powierzchnia w formie balkonu lub – jak w przypadku lokali położonych na parterze – ogródka.

Więcej informacji o mieszkaniach znajdziesz na specjalnej podstronie dedykowanej tej inwestycji: www.nasokratesa.homeinvest.pl/

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane