Krasińskiego 58 – Nowy etap inwestycji na Żoliborzu już w sprzedaży!

Żoliborz to niewątpliwie jedna z najlepszych dzielnic do życia w Warszawie.

Żoliborz to niewątpliwie jedna z najlepszych dzielnic do życia w Warszawie. Znajduje się tu wiele renomowanych szkół, przedszkoli, jak i galerii handlowych. Miłośnicy kultury również znajdą tu coś dla siebie. W tym wyjątkowym miejscu Home Invest rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu inwestycji Krasińskiego 58, w której znajdą się lokale 1, 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchniach od 28,54 m2 do 80,07 m2. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o różnych grupach klientów, dzięki czemu każdy będzie mógł dostosować je do własnych potrzeb. Wszystkie lokale będą posiadały powierzchnie przynależne w formie balkonów oraz ogródków do mieszkań zlokalizowanych na parterach. Na poziomie -1 znajdzie się garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami i boksami lokatorskimi. Lokalizacja Krasińskiego 58 zapewnia szybki dojazd do Centrum Warszawy. Poza tym łączy zalety zielonej i cichej okolicy. Jest to również bardzo energiczna strefa dla ludzi młodych i dynamicznych, którym niestraszne szybkie tempo codziennego życia. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty na stronie inwestycji: www.krasinskiego58.homeinvest.pl

Krasińskiego 58 – Nowy etap inwestycji na Żoliborzu już w sprzedaży!

Żoliborz to niewątpliwie jedna z najlepszych dzielnic do życia w Warszawie. Znajduje się tu wiele renomowanych szkół, przedszkoli, jak i galerii handlowych. Miłośnicy kultury również znajdą tu coś dla siebie. W tym wyjątkowym miejscu Home Invest rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu inwestycji Krasińskiego 58, w której znajdą się lokale 1, 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchniach od 28,54 m2 do 80,07 m2. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o różnych grupach klientów, dzięki czemu każdy będzie mógł dostosować je do własnych potrzeb. Wszystkie lokale będą posiadały powierzchnie przynależne w formie balkonów oraz ogródków do mieszkań zlokalizowanych na parterach. Na poziomie -1 znajdzie się garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami i boksami lokatorskimi. Lokalizacja Krasińskiego 58 zapewnia szybki dojazd do Centrum Warszawy. Poza tym łączy zalety zielonej i cichej okolicy. Jest to również bardzo energiczna strefa dla ludzi młodych i dynamicznych, którym niestraszne szybkie tempo codziennego życia.

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty na stronie inwestycji: www.krasinskiego58.homeinvest.pl

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane