Kolory wnętrz – wiosna 2017

Urządzając mieszkanie warto wziąć pod uwagę najnowsze trendy. Instytut Pantone – światowy specjalista w zakresie kolorów opublikował listę najmodniejszych barw na sezon wiosenny 2017.

 

Poniżej przedstawimy 5 kolorów, które według nas ożywią wasze wnętrza:

 • 1. Primrose Yellow – odcień żółtego, który idealnie pasuje do pokoju gościnnego. Kojarzy się z entuzjazmem i pozytywnym nastrojem.
 • 2. Pale Dogwood – subtelny odcień różu. Lekko rozmyty kolor idealnie pasuje do przejrzystych i jasnych wnętrz.
 • 3. Flame – mieszanka czerwieni i pomarańczy. Żywy odcień doda ciepła w całym mieszkaniu i stworzy niepowtarzalny wiosenny klimat.
 • 4. Kale – lekko stonowany odcień zieleni. Pasuje zarówno jako główny kolor wnętrza, jak i połączenie z innym kolorem.
 • 5. Island Paradise – barwa pasująca zarówno do łazienki i sypialni. Niebiesko – zielony odcień kojarzy się z wodą, dzięki czemu pozwoli nam zrelaksować się po ciężkim dniu.

Śledząc aktualne trendy i współpracując z najlepszymi architektami wnętrz jesteśmy wstanie zaoferować kompleksową usługę aranżacji całego mieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pakietami: https://www.homeinvest.pl/aranzacja-wnetrz

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane