Trendy mieszkaniowe – lato 2017

Lato zbliża się wielkimi krokami. W tym czasie wiele osób decyduje się na remont lub aranżacje swojego nowego mieszkania. Poniżej mamy dla Was kilka porad, jak najlepiej urządzić nowe M4 zgodnie z panującymi trendami.

 

NATURALNE MATERIAŁY

Nadchodzący sezon zdominują naturalne materiały. Drewno i kamień to świetna baza do ciekawych aranżacji zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Do łask wracają parkiety oraz ich tradycyjne wzory, np. jodełka francuska. Na rynku dostępne są już specjalne elementy przycięte do 45o, jeszcze bardziej uwydatniające wzór. W przypadku kamienia warto zwracać uwagę na marmur. To materiał, który kojarzy się z trwałością i elegancją. Jeszcze do niedawna stosowany głównie w łazienkach, dzisiaj z sukcesem wkracza także na salony. Producenci mebli prześcigają się w pomysłach na wykorzystanie tego surowca przy projektowaniu stolików, biurek, konsoli. Wyraźne odwołania do natury łatwo uzyskać także poprzez odpowiednie kolory. Warto stosować wszelkie odcienie zieleni, które wpisują się w obowiązujące trendy. Warto pamiętać, że Greenery – to kolor roku, ogłoszony przez Instytut Pantone – światowego specjalistę w zakresie kolorów.

 

Współpracujemy z najlepszymi architektami, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową usługę aranżacji całego mieszkania zgodnie z aktualnymi trendami. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pakietami: https://www.homeinvest.pl/aranzacja-wnetrz

 

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane