Pokój dziecięcy – o czym należy pamiętać?

Wakacje to idealny czas na urządzenie pokoju naszych dzieci. Latem bardzo często wyjeżdżają one na kolonie czy do dziadków, a my możemy przygotować dla nich wielką niespodziankę. O czym musimy pamiętać?

 

Pokój dziecięcy musi być wyposażony w podstawowe elementy takie jak łóżko, szafka na ubrania, miejsce na zabawę i zabawki, biurko, miejsce do nauki. Pamiętajcie jednak, że nie muszą być to elementy standardowe. Fajnie sprawdzi się łóżko - drewniana konstrukcja na wzór domu, półki - drewniane skrzynie. Pokój dziecięcy nie musi być stereotypowy i cały kolorowy. Bardzo ważne jest, aby stworzyć wystrój pomagający dzieciom w kreatywnym myśleniu i zabawach. Jedną ze ścian można pomalować farba tablicową, magnetyczną lub nałożyć matę korkową. Ściany powinny być pomalowane na jasne i ciepłe kolory, które będą wpływać na pozytywny nastrój dziecka. Home Invest współpracuje z firmą Decoroom, specjalizującą się w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Każdy kupujący mieszkanie w jednej z naszych inwestycji może skorzystać z pakietów wykończeniowych w aranżacji pokoju dla dziecka.

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane