Kuchnia z wyspą – czy warto?

Ostatnio bardzo modnym elementem wyposażenia kuchni jest wyspa. Najczęściej jest to duża, wolno stojąca szafka z blatem kuchennym, na której umieszczony jest zlew lub płyta grzewcza.

 

Z reguły znajduje się ona na środku kuchni lub na granicy dwóch stref. Jakie zalety posiada kuchenna wyspa? Przede wszystkim to dodatkowe miejsce do przechowywania naczyń oraz miejsce do pracy. Jest bardzo dobrze dostępna z każdej strony, dzięki czemu przyrządzanie posiłków z rodziną jest o wiele prostsze. Wyspa to świetny sposób na oddzielenie strefy kuchennej od wypoczynkowej. Wyznaczy „granicę” między salonem a kuchnią, dzięki czemu można mieć kontakt z pozostałymi domownikami lub gośćmi przebywającymi w salonie.

Nowy etap inwestycji Krasińskiego 58 oferuje funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń, który pozwoli na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. Mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- pokojowe o powierzchniach od 28,54 m2 do 80,07 m2, z pewnością pomieszczą wyspę w kuchni. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty na stronie inwestycji: www.krasinskiego58.homeinvest.pl

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane