-
-

Kupimy Grunty

Jeżeli jesteście Państwo właścicielami, lub wiecie Państwo o istnieniu nieruchomości w Warszawie i okolicach możliwych do zagospodarowania na cele mieszkaniowe oraz komercyjne, prosimy o kontakt.

Dbając o nieustanny rozwój naszej firmy, dokładamy wszelkich starań, aby na terenie Warszawy i okolic powstawały kolejne atrakcyjne inwestycje realizowane przez Home Invest. W związku z powyższym jesteśmy zainteresowani kupnem gruntów, które moglibyśmy przeznaczyć pod budownictwo mieszkaniowe.

Z największą troską dbamy o atrakcyjność lokalizacji inwestycji przez nas realizowanych. Jeśli więc jesteś właścicielem gruntów spełniających nasze kryteria, serdecznie zapraszamy do kontaktu, a z pewnością odpowiemy na Państwa  ofertę.

Formularz kontaktowy

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. regumamin1*
  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *
     OdświeżNieprawidłowe dane