„Niniejszym, stosownie do art. 500 § 2(1) Kodeksu spółek handlowych, spółki pod firmami: Home Invest Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością; Home Future spółka z ograniczoną odpowiedzialnością; Home Future spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.; Lokale spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz GBI Lokale spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., podlegające łączeniu na podstawie art. 492 § 1  pkt 1 Kodeksu spółek handlowych, publikują wspólnie uzgodniony i przyjęty w dniu […] plan połączenia:

[tu link do skanu planu połączenia] „

 Warszawa, 19.11.2015 r.

Dobry dla polskich nieruchomości i budownictwa 2015 rok powoli dobiega końca. Początek 2016 przyniesie zmiany, które w mniejszym lub większym stopniu będą determinować decyzje klientów o zakupie mieszkania. Biorąc pod uwagę obecne trendy oraz zmieniające się przepisy, jak będziemy kupować mieszkania na przełomie roku?

 Warszawa, 26.10.2015

Dobiega końca budowa osiedla mieszkaniowego „Krasińskiego 58”, inwestycji realizowanej przez Home Invest na warszawskim Żoliborzu. Sprzedanych zostało już ponad 80% wszystkich mieszkań. Deweloper rozpoczął też przedsprzedaż lokali w dwóch innych inwestycjach, zlokalizowanych w dobrze skomunikowanych dzielnicach Warszawy –na Bielanach i Włochach.

 Warszawa, 10.09.2015 r.

Jesień z reguły jest dobrym czasemdla deweloperów oferującychw sprzedaży nieruchomości mieszkaniowe. Szczególnie teraz mają na to wpływ utrzymujące się na niskim poziomie stopy procentowe, ustabilizowane ceny mieszkań w większych aglomeracjach, ale też zapowiadany od nowego roku wzrost wkładu własnego przy zaciąganiu kredytu mieszkaniowego –dla wielu chętnych na nowe mieszkanie, jesień to ostatni dzwonek na zakup nowego lokum na wciąż obecnych zasadach.

 Warszawa, 24.07.2015 r.

Home Invest, warszawski deweloper, podsumowuje swoją działalność w pierwszym półroczu 2015 roku. Sprzedaż mieszkań utrzymuje się na satysfakcjonującym poziomie, porównywalnym do analogicznego okresu poprzedniego roku. Ponadto inwestor jeszcze w tym roku rozpocznie budowę kolejnego osiedla mieszkaniowego w Warszawie, tym razem w dzielnicy Włochy.

 Warszawa, 22.06.2015 r.

Decydując się na zakup nowego mieszkania, po wcześniejszym wyborze odpowiedniej lokalizacji i konkretnej inwestycji, czeka na nas kolejna decyzja – wybór piętra, na którym będzie się mieściła nasza nieruchomość. Zarówno parter, jak i najwyższe kondygnacje, mają swoje plusy i minusy.

 Warszawa, 18.05.2015 r.

Dla większości osób kupujących nowe mieszkanie, umowa deweloperska jest jednym z najważniejszych dokumentów podpisywanych w życiu. Radzimy więc, jak powinna wyglądać dobrze skonstruowana umowa i jakich punktów nie może w niej zabraknąć.

ico tel ZADZWOŃ 22 518 62 62
ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane