Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56.57 m2 w inwestycji Na Sokratesa – II Etap

Zachęcamy do zakupu 3-pokojowego mieszkania w promocyjnej cenie, które zlokalizowane jest na parterze w inwestycji Na Sokratesa – II etap. Apartament ten jest doskonały dla pary lub rodziny z dzieckiem.

Mieszkanie jest bardzo przestronne i funkcjonalne. Składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz salonu połączonego z aneksem kuchennym. Rozwiązanie to nie tylko doskonale sprawdzi się w życiu codziennym, ale także pozwoli zaoszczędzić nam miejsce. Do mieszkania przynależy ogromny ogród o powierzchni 65m2 – zmieści się tutaj zarówno mini plac zabaw, jak i miejsce do odpoczynku czy rozłożenia dmuchanego basenu w okresie letnim.

Więcej informacji o układzie mieszkania znajdą Państwo pod adresem: http://www.homeinvest.pl/promocje/95-mieszkanie-a211-na-sokratesa

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane