Wybór mieszkania – obserwacja etapów budowy

Kupując mieszkanie bardzo często kierujemy się kryteriami takimi jak: cena, lokalizacja, metraż, dojazd do centrum i ilość benefitów, które oferuje inwestycja.

 

Kiedy już zdecydujemy się na dogodną ofertę, warto obserwować na jakim etapie budowy znajduje się dana inwestycja. Warto się tym interesować, gdyż często sam budynek jest równie ważny. A może i ważniejszy niż samo mieszkanie. Często deweloperzy nie udostępniają zdjęć z budowy, co może być sygnałem do tego, że prace nie przebiegają poprawnie. Jednak gdy deweloper sumiennie i starannie udostępnia zdjęcia z postępów na budowie daje gwarancje tego, że prace wykonywane są zgodnie z planami i prawem. Home Invest bardzo rzetelnie podchodzi do kwestii budowy swoich osiedli i na bieżąco publikuje zdjęcia z przebiegu prac na budowie w galerii na stronie danej inwestycji.

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane