Lokal usługowy – na co zwracać uwagę?

Wybierając lokal usługowy warto zwrócić uwagę na parę istotnych kwestii. Przede wszystkim warto zastanowić się nad lokalizacją.

Ma ona ogromny wpływ na atrakcyjność danej firmy. Powierzchnie użytkowe powinny znaleźć się jak najbliżej dużego skupiska ludzi. Drugim ważnym aspektem jest nowoczesność. Nowoczesne lokale są gwarancją dobrego stanu technicznego oraz wyglądu. Nowe wnętrza bardzo często są tworzone w oparciu o trendy. Home Invest ma w swojej ofercie wyjątkowy lokal w inwestycji Miłosna Park w dzielnicy Wesoła. Spełnia wszystkie ważne elementy opisane powyżej: idealna lokalizacja z ogromnym potencjałem handlowym oraz usługowym. Brak innych lokali usługowych w pobliżu, duża ilość mieszkańców - to najlepsze inwestycja dla Twojego kapitału! Więcej informacji na stronie: https://homeinvest.pl/oferta/lokale-uslugowe

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane