Przedsprzedaż mieszkań w inwestycji Willa Ochota

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że właśnie ruszyła przedsprzedaż mieszkań w naszej nowopowstającej inwestycji Willa Ochota przy ul. Mszczonowskiej 9!

Ochota jest jedną z najstarszych i najchętniej wybieranych dzielnic do życia w Warszawie położonych najbliżej Śródmieścia. Doskonała lokalizacja - dzięki stacji kolejki WKD, pozwoli przyszłym mieszkańcom w zaledwie 10 min. dostać się do centrum stolicy.

Przemyślane 1-, 2-, 3- pokojowe mieszkania od 20 do 57 m2, nowoczesna architektura budynku – na elewacji przewidziano zróżnicowane płaszczyzny poprzez wysunięte balkony w narożnikach i obudowane loggie, otoczenie terenów zielonych - 10 minut spacerem do Parku Szczęśliwickiego! To wszystko sprawia, że nasze kameralne osiedle Willa Ochota to wspaniałe miejsce do życia, które spełni oczekiwania tych, którzy pragną mieszkać blisko wielkomiejskiej aglomeracji, jak również korzystać z uroków przyrody.

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty na stronie inwestycji: www.willaochota.homeinvest.pl

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane