Gwiazda Rankingu Buildera dla Grupy Kapitałowej Home Invest

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Redakcja miesięcznika Builder Polska i PwC, autorzy Rankingu Buildera - 100 największych firm deweloperskich, przyznały Grupie Kapitałowej Home Invest, kierowanej przez prezesa zarządu Grzegorz Barbachowski tytuł „Gwiazda Rankingu Buildera” w kategorii: NAJWIĘKSZY AWANS W POLSCE!

Powyższe wyróżnienie zostało przyznane w oparciu o analizę pięciu edycji rankingu obejmujących dane finansowe za lata 2018-2022, gdzie Grupa Kapitałowa Home Invest osiągnęła najwyższy roczny wzrost pozycji w rankingu za 2022 rok w porównaniu do 2021 roku spośród wszystkich firm ujętych w rankingu.

Ranking Buildera jest elementem projektu „Build the Future” prowadzonego od 2019 roku przez miesięcznik „Builder”, PwC Polska oraz Dun & Bradstreet, którego celem jest analiza kondycji polskiego budownictwa, perspektyw rozwoju oraz promocja firm budowlanych osiągających spektakularne sukcesy.

Home Invest Gwiazda Builder Certyfikat www

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane