Przy wyborze mieszkania lokalizacja odgrywa kluczową rolę. Wymarzone lokum powinno znajdować się w cichej i spokojnej okolicy, sprzyjającej wypoczynkowi np. po powrocie z pracy.

 Przy wyborze mieszkania lokalizacja odgrywa kluczową rolę. Wymarzone lokum powinno znajdować się w cichej i spokojnej okolicy, sprzyjającej wypoczynkowi np. po powrocie z pracy. Kolejnym punktem jest bezpieczeństwo. Warto znaleźć inwestycję w takiej dzielnicy, w której będziemy czuli się bezpiecznie, a co najważniejsze, nie będziemy martwili się o nasze pociechy bawiące się na podwórku. Kolejnym aspektem jest odpowiednia komunikacja, zapewniająca szybki dojazd do Centrum miasta. Wszystkie te cechy łączy w sobie inwestycja Krasińskiego 58, która jest również bardzo energiczną strefą dla ludzi w każdym wieku. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty na stronie inwestycji: www.krasinskiego58.homeinvest.pl

ico tel ZADZWOŃ 22 518 62 62
ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane