logo warszawski swit CMYK 1 sUPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE ROZPOCZĘLIŚMY PRZEDSPRZEDAŻ NOWEGO ETAPU INWESTYCJI "WARSZAWSKI ŚWIT"


Warszawski Świt to nowoczesne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane na warszawskim Targówku w rejonie ulic Wysockiego i Poborzańskiej. Doskonale rozwinięta komunikacja miejska pozwoli dostać się na lewy brzeg Wisły w zaledwie kilka minut. W bezpośredniej okolicy znajdują się dwa przystanki Szybkiej Kolei Miejskiej – Warszawa Praga oraz Warszawa Toruńska – a także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Wkrótce zakończy się budowa stacji "Metro Bródno" oddalonej tylko 800 metrów od inwestycji.

wiz2


Dzięki pobliskiemu wjazdowi na trasę S8, w kilka minut można dostać się samochodem do innych dzielnic stolicy oraz na zakupy do jednych z największych centrów handlowych – Atrium Targówek oraz M1 Marki. Z kolei po drugiej stronie trasy znajdują się Factory Annopol i Marywilska 44, a dojazd do Wesfield Arkadia zajmuje tylko 9 minut.

mapa warszawski świt


Pierwszy etap inwestycji Warszawski Świt będzie gotowy jeszcze w tym roku. W ofercie znajdują się ostatnie mieszkania z odbiorem kluczy w 2020 roku. 

W sumie w ramach dwóch etapów inwestycji Warszawski Świt powstanie 388 nowych mieszkań.
I Etap – 264 mieszkań 2, 3, 4-pokojowych w metrażach od 34 do 100 m2
II Etap – 124 mieszkania 2, 3, 4-pokojowych w metrażach od 34 do 87 m2

Jednocześnie informujemy, że wszystkie nasze dotychczasowe inwestycje realizowane są zgodnie z harmonogramem oraz przy zachowaniu wszelkich wymaganych środków bezpieczeństwa. Biura sprzedaży w pełni funkcjonują i są otwarte w dotychczasowych godzinach pracy. Istnieje także możliwość prezentacji mieszkań on-line. W celu umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży lub na wideo-prezentację zapraszamy do kontaktu z nami.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY PRZY INWESTYCJI - UL. POBORZAŃSKA 9B (SPRAWDŹ DOJAZD >)


ZNAJDŹ MIESZKANIE

ico tel ZADZWOŃ 22 518 62 62
ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane