Chyba większość z nas lubi odpoczywać. Obojętne czy z książką lub gazetą w ręce, przed telewizorem czy na fotelu. Ważne jest, aby w naszym mieszkaniu znalazło się miejsce na kącik do wypoczynku, w którym będziemy mogli się zrelaksować lub uciąć sobie popołudniową drzemkę. Zastanówmy się wspólnie jak go urządzić i o czym w żadnym razie nie możemy zapomnieć, aby dobrze się nam odpoczywało.

1. Takie miejsce jest niezwykle potrzebne dla wszystkich domowników. Ważne, aby znajdowało się w pokoju, w którym jest cisza i spokój i w którym możemy chwilę pobyć sami. Może to być oczywiście salon lub sypialnia, ale dobrze by było gdybyśmy mieli do dyspozycji miejsce, w którym na nowo możemy zorganizować przestrzeń.

2. Centralnym elementem takiego kącika powinna być leżanka lub fotel. Jeśli mamy do dyspozycji pojedyncze rozłożone łóżko to ono także będzie dobrym rozwiązaniem. Ważne, żeby to było miejsce gdzie możemy usiąść i odpocząć, czy uciąć sobie drzemkę. Zadbajmy o odpowiednie dodatki. Piękne poduszki, narzutę, czy kocyk do przykrycia na chłodniejsze wieczory.

3. Warto w pobliżu mieć jakiś nocny stoliczek lub stolik kawowy, na którym będziemy mogli położyć kawę lub herbatę. Jeśli nie mamy do dyspozycji dodatkowego mebla – chociażby wąskiej komody – to z powodzeniem możemy wykorzystać…magazyny! Wystarczy ułożyć je na sobie przy łóżku i voila…mamy miejsce na potrzebne drobiazgi!

4. Pamiętajmy o odpowiednim oświetleniu. Jeśli w ramach wolnego czasu lubimy czytać książki, koniecznie zadbajmy o właściwą żarówkę, aby nie zniszczyć sobie oczu. Poza tym – w oświetleniu tkwi cały nastrój. Obok fotela czy leżanki możemy umieścić małe ozdobne lampki lub aromatyczne, relaksujące świece, które wprowadzą nas w niezwykły nastrój.

(źródło obrazka: welke.nl)

 

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane