Przed nami upragniona jesień. Po wielu miesiącach upałów nadchodzi wreszcie wyczekiwana jesień. Ta pora roku to nie tylko spadające z drzew liście i niższa temperatura, ale i doskonała okazja do spędzania czasu w domu z najbliższymi. Przygotujmy nasze mieszkanie na długie w nim wieczory i zróbmy jesienne porządki!

Mniej, a więcej

Przede wszystkim pamiętajmy, że porządki w mieszkaniu nie powinny służyć wyrzucaniu przypadkowych rzeczy, albo prowizorycznemu przekładaniu ich z miejsca na miejsce. Im mniej zbędnych rzeczy, z których nie korzystamy lub nam się nie podobają, tym więcej cennej przestrzeni. W mieszkaniu liczy się każdy metr, jeśli więc mamy puste lub niepotrzebne meble, najlepiej znieść je do piwnicy lub garażu.

Posegreguj

Jesień to dobry czas na przeprowadzenie porządków w naszej szafie. Płaszcze i swetry wyjmujemy z głębi szafy i przekładamy do przodu. Chowając letnie ubrania sprawdźmy, co jest nam faktycznie potrzebne, a co możemy oddać potrzebującym. Może się okazać, że zyskamy sporą ilość nowego miejsca.

Zmień wystrój

Warto zrobić małe rozeznanie w naszych mieszkaniowych dekoracjach i dodatkach. Nasze preferencje i upodobania wnętrzarskie z pewnością zmieniają się z roku na rok, dlatego warto zweryfikować co warto zmienić lub wymienić. Czasem wprowadzenie kilku nowych dodatków może odświeżyć wygląd mieszkania – wystarczy nowa rośliny, zasłony lub pled na kanapę.

(źródło obrazka: tumblr.com)

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane