W ostatnich latach szary kolor stał się niezwykle popularny w aranżacjach wnętrz, szczególnie w stylu loftowym i vintage.

Ze względu na swój neutralny charakter doskonale sprawdzi się zarówno na podłogach, ścianach oraz meblach. Szare pomieszczenia sprawiają wrażenie eleganckich, klasycznych i stylowych. Gama odcieni szarości jest ogromna zaczynając od jasnego, gołębiego odcienia, kończąc na ciemnych, prawie czarnych grafitach. Wybierając kolor ścian należy pamiętać, że im ciemniejszy kolor, tym wnętrze wyda się mniejsze, dlatego ciemne odcienie zdecydowanie bardziej wpasują się do dużych przestrzeni. Aranżując mieszkanie warto również pomyśleć o przełamaniu szarości innym kolorem, a odpowiednio dobrane dodatki w żywych barwach oraz z nowoczesnym wzornictwem, nadadzą charakteru Twojemu wnętrzu.

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane