Panele dekoracyjne 3D to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują ciekawych i niebanalnych rozwiązań dekoracyjnych na ścianie.

Idealnie sprawdzą się zarówno w mieszkaniach jak i w przestrzeni komercyjnej, ponieważ dają możliwość stworzenia wielu różnorodnych kompozycji. Panele świetnie sprawdzą się zarówno na małych i dużych przestrzeniach. Można je zamontować na całej szerokości ściany lub pokryć nimi tylko mały fragment. Dodatkowo doskonale zamaskują nierówności ścian, chronią przed zabrudzeniami oraz izolują termicznie i akustycznie. Dekoracyjne panele 3D to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz, dzięki któremu w łatwy sposób przełamiemy klasyczny wygląd prostych ścian i stworzymy oryginalną dekorację nadając naszemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 6. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

    OdświeżNieprawidłowe dane